Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 09:03:28 2160

A legfontosabbat elfelejtettem..

Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.

Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 08:44:28 2159

Szép jó reggelt!

Köszönöm a gyors segítséget,éppen ilyen kellene.Kaptam  órát egy sporitól aki már nem használja,de az indigó nagyon nem akar benne működni:))

Remélem a pénzt megkaptad,még ha kicsit késve is,ezért mégegyszer ezer bocs.

Sajnos a postán eurót nem tudtam feladni,így csak a kemény magyar forintot fogadták el.

Ha tudnál küldeni a címem tudod,és valahogy úgy kellene hogy rögtön tudjam is veled rendezni az árát.

Még egy.Van nálam már több hete egy szlovák galamb,idei kék fiatal chip gyűrűvel.Majd a számát később leírom.Már két gyakorlóútról is hozzám jött vissza,Ballasagyarmatról,és Bernecebarátiból is.Ma berakom Lábatlanba,nem tudom mitévő legyek vele,sehogy se akar útnak indulni hazafelé.Amúgy nagyon szelíd kézhez szokott madár.

A hozzászólás:
mis99 Creative Commons License 2012-08-27 08:00:20 2158

Szia Jucus milyen orába kellene indigo?STB-be tudok küldeni!

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-27 07:44:40 2156

S.O.S

Sehol nem találom hol lehetne rendelni indigó szallagot a régi órához!

Ha valaki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!