|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 09:03:28
|
2160
|
A legfontosabbat elfelejtettem..
Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.
Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))
  
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 08:44:28
|
2159
|
Szép jó reggelt!
Köszönöm a gyors segítséget,éppen ilyen kellene.Kaptam órát egy sporitól aki már nem használja,de az indigó nagyon nem akar benne működni:))
Remélem a pénzt megkaptad,még ha kicsit késve is,ezért mégegyszer ezer bocs.
Sajnos a postán eurót nem tudtam feladni,így csak a kemény magyar forintot fogadták el.
Ha tudnál küldeni a címem tudod,és valahogy úgy kellene hogy rögtön tudjam is veled rendezni az árát.
Még egy.Van nálam már több hete egy szlovák galamb,idei kék fiatal chip gyűrűvel.Majd a számát később leírom.Már két gyakorlóútról is hozzám jött vissza,Ballasagyarmatról,és Bernecebarátiból is.Ma berakom Lábatlanba,nem tudom mitévő legyek vele,sehogy se akar útnak indulni hazafelé.Amúgy nagyon szelíd kézhez szokott madár. |
|
A hozzászólás:
 |
mis99
2012-08-27 08:00:20
|
2158
|
Szia Jucus milyen orába kellene indigo?STB-be tudok küldeni! |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-27 07:44:40
|
2156
|
S.O.S
Sehol nem találom hol lehetne rendelni indigó szallagot a régi órához!
Ha valaki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|