|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2012-08-26 01:43:18
|
1574
|
20.000Ft, lebontva 2db cserépkályha. Méretek: 3x4x7-es és egy 3,5x3x7-es romhányi törtfehér, nem sárga cserépkályha. A 4-es samott téglák, kb 30 db hibátlan csengő állapotban hozzá. Hamuzó ajtót, valamint tüzelő ajtót is adok hozzá. Ha én építem, a csempe ingyen van. |
|
A hozzászólás:
 |
recoil
2012-08-25 01:53:06
|
1573
|
képek?
üdv recoil |
|
Előzmény:
 |
R 118
2012-08-24 15:24:32
|
1572
|
Hagyományos cserépkályhát ajánlok. 30 000Ft Bontás +kémény luk lazárása+elszállítás + takarítás. Budapest. XV kerület I. emelet. cca 10 lépcső. Parkolás díjtalanul közvetlenül a kapunál. janoskiss2@gmail.com +36-30-999-7570 Tisztelettel. Kiss János
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|