|
|
|
|
 |
MZ5
2012-08-25 20:51:46
|
2147
|
Valóban , de azért a hatás sem közömbös))
Nálam egy haldoklót visszarángatott ,gyakorlatilag selejtezésen agyaltam 3 percig oszt ugy voltam vele ennyit még megpróbálok hamár ennek ugyis annyi, oszt innen től naggyon nem érdekel a kémia ha beválik lesz és alkalmazom . |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-24 20:21:07
|
2146
|
Minden gyógyszernek a hatóanyaga számít!! Neki mi a hatóanyaga????? |
|
Előzmény:
 |
MZ5
2012-08-24 19:46:56
|
2143
|
Lehet hogy itthon nincs is engedélyezve, nameg állítólag elsősorban baromfi gyógyszer.
Nálam visszahozta az életbe a félholtat , de még azért küzdenünk kell, hogy teljesen meggyógyuljon.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|