|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-24 20:21:07
|
2146
|
Minden gyógyszernek a hatóanyaga számít!! Neki mi a hatóanyaga????? |
|
A hozzászólás:
 |
MZ5
2012-08-24 19:46:56
|
2143
|
Lehet hogy itthon nincs is engedélyezve, nameg állítólag elsősorban baromfi gyógyszer.
Nálam visszahozta az életbe a félholtat , de még azért küzdenünk kell, hogy teljesen meggyógyuljon.
|
|
Előzmény:
 |
MZ5
2012-08-24 19:44:30
|
2142
|
Hát igen ,-legalábbis nekem is onnan van , óvatosan kell adagolni , nekem egy szlovák magyarul tudó galambász spori fordította le miután először kicssztem tavaly a 4 legszebb fehér fiatalommal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|