|
|
|
|
 |
MZ5
2012-08-24 19:46:56
|
2143
|
Lehet hogy itthon nincs is engedélyezve, nameg állítólag elsősorban baromfi gyógyszer.
Nálam visszahozta az életbe a félholtat , de még azért küzdenünk kell, hogy teljesen meggyógyuljon.
|
|
A hozzászólás:
 |
MZ5
2012-08-24 19:44:30
|
2142
|
Hát igen ,-legalábbis nekem is onnan van , óvatosan kell adagolni , nekem egy szlovák magyarul tudó galambász spori fordította le miután először kicssztem tavaly a 4 legszebb fehér fiatalommal. |
|
Előzmény:
 |
Gerrii
2012-08-24 14:00:35
|
2141
|
Üdv! És ezt hol lehetne beszerezni? Mert kerestem és magyar oldalt nem nagyon találtam, meg azt hiszem azt láttam hogy ez szlovák gyógyszer!? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|