|
|
|
|
 |
lendvaizs71
2012-08-24 13:21:40
|
652
|
Köszi
Vagy a szél mozgatta kicsit, vagy nem volt leszedálva eléggé.
Egyébként a Zerene rakta össze. |
|
A hozzászólás:
 |
BioDroid
2012-08-24 13:18:00
|
651
|
Nem rossz, bár nálam olyan, mintha aurája lenne. |
|
Előzmény:
 |
lendvaizs71
2012-08-24 12:50:38
|
650
|
Én az egyszeri (lesz több is) próbálkozásopmnál BIO Kill-t használtam "altatónak".
Szerintem humánusabb, ugyanis az alany kb 1 óra múlva megrázta magát és elrepült.
A kecske is jóllakot, és a káposzta is megmaradt.
Az eredmény:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|