Keresés

Részletes keresés

BioDroid Creative Commons License 2012-08-24 13:18:00 651

Nem rossz, bár nálam olyan, mintha aurája lenne.

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2012-08-24 12:50:38 650

Én az egyszeri (lesz több is) próbálkozásopmnál BIO Kill-t használtam "altatónak".

Szerintem humánusabb, ugyanis az alany kb 1 óra múlva megrázta magát és elrepült.

A kecske is jóllakot, és a káposzta is megmaradt.

 

Az eredmény:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!