Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-24 20:19:26 2145

Posta??? :D

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 21:19:04 2138

Köszönöm,a szándék is szép gesztus...tudtam hogy nem minden galambász "szőrösszívű":))

Valahogy megoldom van még rá pár hetem.

A hozzászólás:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-08-23 20:51:08 2137

Ha közelebb laknál, szívesen bekeretezném.

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 20:10:28 2135

Á....dehogy:))

Egy kedves kislány készítette,galambújságot vittem neki "modellnek":))

Valódi olajfestmény,remélem megtalálom a hozzáillő keretet.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!