|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 21:19:04
|
2138
|
Köszönöm,a szándék is szép gesztus...tudtam hogy nem minden galambász "szőrösszívű":))
Valahogy megoldom van még rá pár hetem. |
|
A hozzászólás:
 |
gr82wök6ószfater
2012-08-23 20:51:08
|
2137
|
Ha közelebb laknál, szívesen bekeretezném. |
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 20:10:28
|
2135
|
Á....dehogy:))
Egy kedves kislány készítette,galambújságot vittem neki "modellnek":))
Valódi olajfestmény,remélem megtalálom a hozzáillő keretet.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|