|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-24 20:18:43
|
2144
|
Győri út elött Bicskéig de Komáromig is el kéne vinni. Többet ér mint sok manna... Meg a rutin is kell.
Ne aggodj annyit!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 20:21:22
|
2136
|
Jaj kedves,írhattam volna dúctávot is,de ez a két út még nem volt táv:))
Most szombaton mennek 100km-től távolabb és aztán jövőhéten pénteken Győr.Nem is akartam írni, még ezeket az eredményeket mert ha valamit elmondok,leírok,utánna tuti valami balul sül el :((( és csak most jön a feketeleves:((((
Tudod ezt már sokat írtam:Ez a tanuló évem.Sokat hibáztam,de ugyanakkor sokminden rögzült is a fáradt agyamban...
Jövőre valószínű hogy kész programmal kezdem el az évet,amitől nem fogok eltérni.
És még ami biztos:hozhat a jövő sok rosszat,fájó vesztességeket,de újra és újra kimászok a gödörből,és amíg mozdulni bírok,mindig repülnek galambok a dúcomból.....
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-23 19:11:16
|
2134
|
Helységnév helyett dúctávot írj!
Örülök, hogy kedved s örömed leled a galambokkal!!!
És ha ... akkor nem lesz ott gond! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|