Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-24 20:18:43 2144

Győri út elött Bicskéig de Komáromig is el kéne vinni. Többet ér mint sok manna... Meg a rutin is kell.

 

Ne aggodj annyit!!!!!!!

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 20:21:22 2136

Jaj kedves,írhattam volna dúctávot is,de ez a két út még nem volt táv:))

Most szombaton mennek 100km-től távolabb és aztán jövőhéten pénteken Győr.Nem is akartam írni, még ezeket az eredményeket mert ha valamit elmondok,leírok,utánna tuti valami balul sül el :(((  és csak most jön a feketeleves:((((

Tudod ezt már sokat írtam:Ez a tanuló évem.Sokat hibáztam,de ugyanakkor sokminden rögzült is a fáradt agyamban...

Jövőre valószínű hogy kész programmal kezdem el az évet,amitől nem fogok eltérni.

És még ami biztos:hozhat  a jövő sok rosszat,fájó vesztességeket,de újra és újra kimászok a gödörből,és amíg mozdulni bírok,mindig repülnek galambok a dúcomból.....

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-23 19:11:16 2134

Helységnév helyett dúctávot írj!

 

Örülök, hogy kedved s örömed leled a galambokkal!!!

 

És ha ... akkor nem lesz ott gond!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!