Keresés

Részletes keresés

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-08-23 20:51:08 2137

Ha közelebb laknál, szívesen bekeretezném.

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 20:10:28 2135

Á....dehogy:))

Egy kedves kislány készítette,galambújságot vittem neki "modellnek":))

Valódi olajfestmény,remélem megtalálom a hozzáillő keretet.

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-23 19:00:15 2133

Szép kép!!! :) Te festetted?? :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!