Keresés

Részletes keresés

1surdy Creative Commons License 2012-08-24 07:23:48 649

ráérek fejlödni! :)

a légy már "aludtt" amikor találtam, a darazsat meg homlokzat festésnél kellet "elaltatni"!

a lábtartásuk miatt meg ott van a 15-20 perces szívás, nem igazán akar a kavicson maradni!

sakac Creative Commons License 2012-08-24 06:30:24 648

Nem kötelező a chemotox :)

Kimegyek a verondára (üvegfalas) és rengeteget találok kiszáradva.

A hozzászólás:
BioDroid Creative Commons License 2012-08-23 20:06:26 647

Szép kezdet, de van még hová fejlődnöd. :) Mondom ezt én, aki még meg sem próbáltam focus stacing fotókat csinálni. ;-) Alanyaiddal mondjuk nem volt sok baj, hogy maradjanak nyugton. Kicsit érdekes a test és lábtartásuk a chemotoxos nyugtatás után.

Előzmény:
1surdy Creative Commons License 2012-08-23 19:08:41 645

sziasztok!
első három próbálkozásom! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!