|
|
|
|
 |
1surdy
2012-08-24 07:23:48
|
649
|
ráérek fejlödni! :)
a légy már "aludtt" amikor találtam, a darazsat meg homlokzat festésnél kellet "elaltatni"!
a lábtartásuk miatt meg ott van a 15-20 perces szívás, nem igazán akar a kavicson maradni! |
|
 |
sakac
2012-08-24 06:30:24
|
648
|
Nem kötelező a chemotox :)
Kimegyek a verondára (üvegfalas) és rengeteget találok kiszáradva. |
|
A hozzászólás:
 |
BioDroid
2012-08-23 20:06:26
|
647
|
Szép kezdet, de van még hová fejlődnöd. :) Mondom ezt én, aki még meg sem próbáltam focus stacing fotókat csinálni. ;-) Alanyaiddal mondjuk nem volt sok baj, hogy maradjanak nyugton. Kicsit érdekes a test és lábtartásuk a chemotoxos nyugtatás után. |
|
Előzmény:
 |
1surdy
2012-08-23 19:08:41
|
645
|
sziasztok! első három próbálkozásom!



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|