Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 20:10:28 2135

Á....dehogy:))

Egy kedves kislány készítette,galambújságot vittem neki "modellnek":))

Valódi olajfestmény,remélem megtalálom a hozzáillő keretet.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-23 19:00:15 2133

Szép kép!!! :) Te festetted?? :)))

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 18:55:23 2132

Minden évben felajánlok egy díjat annak aki megnyeri a fiatalok versenyét nagyapám emlékére.

Idén serleg helyett ez lesz az 1 díj.(keretezés még hátra van)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!