|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-23 19:00:15
|
2133
|
Szép kép!!! :) Te festetted?? :))) |
|
A hozzászólás:
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 18:55:23
|
2132
|
Minden évben felajánlok egy díjat annak aki megnyeri a fiatalok versenyét nagyapám emlékére.
Idén serleg helyett ez lesz az 1 díj.(keretezés még hátra van)

|
|
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 10:03:13
|
2131
|
Tudod az örökség már csak ilyen,drága nagyapám is ilyen volt.
Remélem vigyázza őket továbbra is ott fenn.....
Biztos lesznek még vesztességeim,de sohasem adom fel ahogy az öreg se tette . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|