Keresés

Részletes keresés

subigalamb Creative Commons License 2012-08-27 11:14:05 2169

Jujj!!De ismerős ez a galamb!

 

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 18:55:23 2132

Minden évben felajánlok egy díjat annak aki megnyeri a fiatalok versenyét nagyapám emlékére.

Idén serleg helyett ez lesz az 1 díj.(keretezés még hátra van)

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 10:03:13 2131

Tudod az örökség már csak ilyen,drága nagyapám is ilyen volt.

Remélem vigyázza őket továbbra is ott fenn.....

Biztos lesznek még vesztességeim,de sohasem adom fel ahogy az öreg se tette .

Előzmény:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-08-23 09:49:14 2130

Szép dolog a szerénység, de nem mindig kifizetődő.:-)

Gratulálok a galambjaidhoz, ha így állsz hozzá biztösan sok örömet lelsz majd bennük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!