|
|
|
|
 |
subigalamb
2012-08-27 11:14:05
|
2169
|
Jujj!!De ismerős ez a galamb!
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 18:55:23
|
2132
|
Minden évben felajánlok egy díjat annak aki megnyeri a fiatalok versenyét nagyapám emlékére.
Idén serleg helyett ez lesz az 1 díj.(keretezés még hátra van)

|
|
A hozzászólás:
 |
tyúkanyó49
2012-08-23 10:03:13
|
2131
|
Tudod az örökség már csak ilyen,drága nagyapám is ilyen volt.
Remélem vigyázza őket továbbra is ott fenn.....
Biztos lesznek még vesztességeim,de sohasem adom fel ahogy az öreg se tette . |
|
Előzmény:
 |
gr82wök6ószfater
2012-08-23 09:49:14
|
2130
|
Szép dolog a szerénység, de nem mindig kifizetődő.:-)
Gratulálok a galambjaidhoz, ha így állsz hozzá biztösan sok örömet lelsz majd bennük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|