Keresés

Részletes keresés

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012-08-23 09:49:14 2130

Szép dolog a szerénység, de nem mindig kifizetődő.:-)

Gratulálok a galambjaidhoz, ha így állsz hozzá biztösan sok örömet lelsz majd bennük.

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-23 09:02:51 2129

az érdem ezeké a megfejthetetlen tollasoké.......

Előzmény:
Springa0305 Creative Commons License 2012-08-23 08:46:10 2128

Gratulálok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!