|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-22 21:10:30
|
2126
|
92-ben használtam hasonlót meg utána. Jóó! |
|
A hozzászólás:
 |
tyúkanyó49
2012-08-22 20:59:08
|
2125
|
Szia.
Én ezt itatom most a galambjaimmal.
Másfél liter almaecetbe belevágtam 3 nagy fő vöröshagyát(legtutibb légúti nyavalyára csak nézz utánna a gógli tesónál)1 egész fő fokhagymát,kakukkfüvet,mézet és reszeltem bele propoliszt.Ezt a cuccot hagytam összeérni,leszűrtem és 1 liter vízhez 1 evőkanálnyit adok.
Üdv újra itthon:))))) |
|
Előzmény:
 |
tp329
2012-08-22 16:05:30
|
2118
|
Naaaaaaaaaa! Azért majd adjál hírt, hogy mi lett vele. Én kíváncsi vagyok rá!
Másrészt a megközelítésed is érdekel, én választ kapok belőle pár kérdésemre a ma emberének természethez, világhoz való viszonyáról.
Csak már talán OFF-ba csúszunk, ezért nézzünk valami más téma után.
Ki etet fokhagymát?
Rendszeresen vagy kúra szerűen?
Milyen formában eteti (főzve, nyersen, egyben, vízbe, stb.)?
Mi a haszna?
üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|