Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-22 21:10:30 2126

92-ben használtam hasonlót meg utána. Jóó! 

A hozzászólás:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-22 20:59:08 2125

Szia.

Én ezt itatom most a galambjaimmal.

Másfél liter almaecetbe belevágtam 3 nagy fő vöröshagyát(legtutibb légúti nyavalyára csak nézz utánna a gógli tesónál)1 egész fő fokhagymát,kakukkfüvet,mézet és reszeltem bele propoliszt.Ezt a cuccot hagytam összeérni,leszűrtem és 1 liter vízhez 1 evőkanálnyit adok.

Üdv újra itthon:)))))

Előzmény:
tp329 Creative Commons License 2012-08-22 16:05:30 2118

Naaaaaaaaaa! Azért majd adjál hírt, hogy mi lett vele. Én kíváncsi vagyok rá!

Másrészt a megközelítésed is érdekel, én választ kapok belőle pár kérdésemre a ma emberének természethez, világhoz való viszonyáról.

Csak már talán OFF-ba csúszunk, ezért nézzünk valami más téma után.

 

Ki etet fokhagymát?

Rendszeresen vagy kúra szerűen?

Milyen formában eteti (főzve, nyersen, egyben, vízbe, stb.)?

Mi a haszna?

 

üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!