|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-22 12:34:14
|
2115
|
Nem érzem azt, hogy ha valami rossz azt ki kéne dobni ahelyett, hogy megjavítom.
Ha beteg egy állat, akkor megpróbálom meggyógyítani.
Ha látnám rajta, hogy szenved, nem eszik, valami óriási baja van, akkor más helyzet lenne, de akkor is előbb gyógyítani próbálnám, mintsem hogy a legegyszerűbb módot választanám és megölném.
Ha most nem tojik le, akkor fog kapni egy hosszú antibiotikum kúrát, télen meg szétcsukom a 2 tojót a 2 hímtől, aztán pihenhetnek.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-21 21:13:49
|
2113
|
Én mikor szúrtam a malacot... Hánytam is!!!!
De Bobo látta milyen egyszerű a selejtezés! Jobb kéz galamb háta megfog. Kettős teljes függőlege kőr növekvő sebességgel majd céloz a legkeményebb beton...És elenged. majd ásás vagy égetés... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-21 20:56:33
|
2112
|
Soha életemben darázsnál nagyobb állatot nem öltem meg direkt.
Hogy ölhetném meg akkor az egyik kedvenc galambomat???????!!!!!???????
(Egyszer ráléptem egy kis japáncsibére, és egy galambot elütöttem az autópályán, de ezek más kategória...)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|