Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-21 20:49:53 2108

Vágd már le PICSÁBA!

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-21 20:17:12 2107

Így púposkodik? De vajon mi van velük ilyenkor? :((

A hozzászólás:
Bobo772 Creative Commons License 2012-08-21 20:08:19 2106

hali nekem is van egy ilyenem ... az sem nem tojik...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-21 19:51:17 2105

Reményt keltő hírek... vagy mégsem?

 

Fészket építettek (gyönyörű lett! :) :) :) ) és most bent ül a tojó és púposítja a derekát, úgy lefelé lógatja a farkát.

Szerintetek ez jó? Vagy fáj neki vmi odabent? Ő aki nem tojt január óta.

Amúgy eszik, iszik, jön, megy, nem gubbaszt, nem látom, hogy rossz kedve lenne.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!