|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-21 20:49:53
|
2108
|
Vágd már le PICSÁBA! |
|
 |
Törölt nick
2012-08-21 20:17:12
|
2107
|
Így púposkodik? De vajon mi van velük ilyenkor? :(( |
|
A hozzászólás:
 |
Bobo772
2012-08-21 20:08:19
|
2106
|
hali nekem is van egy ilyenem ... az sem nem tojik... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-21 19:51:17
|
2105
|
Reményt keltő hírek... vagy mégsem?
Fészket építettek (gyönyörű lett! :) :) :) ) és most bent ül a tojó és púposítja a derekát, úgy lefelé lógatja a farkát.
Szerintetek ez jó? Vagy fáj neki vmi odabent? Ő aki nem tojt január óta.
Amúgy eszik, iszik, jön, megy, nem gubbaszt, nem látom, hogy rossz kedve lenne.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|