|
|
|
|
 |
tp329
2012-08-27 09:54:15
|
2165
|
Lett tojás? |
|
 |
Törölt nick
2012-08-21 20:52:04
|
2110
|
KRÓNIKUS BELSŐ SZERVI GYULLADÁS!! LEHET, HOGY SOK A SZÖVETKÁROSODÁS. Baltát neki!!! |
|
 |
Bobo772
2012-08-21 20:08:19
|
2106
|
hali nekem is van egy ilyenem ... az sem nem tojik... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-21 19:51:17
|
2105
|
Reményt keltő hírek... vagy mégsem?
Fészket építettek (gyönyörű lett! :) :) :) ) és most bent ül a tojó és púposítja a derekát, úgy lefelé lógatja a farkát.
Szerintetek ez jó? Vagy fáj neki vmi odabent? Ő aki nem tojt január óta.
Amúgy eszik, iszik, jön, megy, nem gubbaszt, nem látom, hogy rossz kedve lenne.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|