Keresés

Részletes keresés

pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-21 16:56:28 2104

7 49 kor jött 15 db egyben aztán a többi apránként

A hozzászólás:
Marcikaaa Creative Commons License 2012-08-21 09:44:00 2103

Szabolcs!

Mikor fogtad az első galambot Mezőkövesdről? Én raktam 1 Maratonos 1 évest, 9:20-kor jött meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!