|
|
|
|
 |
pyrogalamb
2012-08-20 16:17:14
|
2097
|
Mindkettőt és egyiket se ,mert nemtudom hogy ilyenkor mi a teendő mindet küldjem tovább vagy válasszak ki belőlük 30-at és a többit majd a következő útra azok helyére amik a mostani úton elveszlenek majd. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
pyrogalamb
2012-08-20 09:09:02
|
2095
|
Még az a problémám hogy van 45 fiatalom ami hazajött az első útról én úgy számoltam magamban hogy max 20 fog hazajönni most viszont ez megint 18 ezer ft a múltkori 20 ezer után ,de ha otthon hagyom őket akkor sose derül ki hogy milyenek és majd elveszlenek jövőre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|