Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2012-08-21 11:41:41 644

Az nem baj, az visz előre, ha még mindig találsz javítanivalókat! Én sem vagyok teljesen elégedett a képeimmel, látom a hibáikat és tudom, hogy hogy lehetett volna jobban ellkészíteni.

A hozzászólás:
Seth2 Creative Commons License 2012-08-20 02:57:42 641

Köszi. Én még mindig nem vagyok teljesen elégedett.

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2012-08-05 20:42:48 635

Huhh szuper lett!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!