|
|
|
|
 |
ny63
2012-08-19 21:09:01
|
434
|
Logopédus, posztold ki a facebook-on, ott sok a macskamentő!
Ünnepek után állatfelszerelés boltban kapsz kismacskáknak való tejet. a tehéntej nem jó nekik!
legjobb lenne ha egy mamaciva elfogadná az övéi mellé... |
|
A hozzászólás:
 |
logopédus
2012-08-19 17:50:16
|
433
|
Segítséget szeretnék kérni, tegnap magárahagyott újszülött kiscicának keresek dajkamacskamamát. a cicát az elválasztás után felnevelném, csak a szoptatós időszak megoldásához kérek segítséget. Köszönettel Peredi Judit peredijudit@yahoo.com
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|