Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 18:34:54 2091

Szóval haza jönnek holnap. Tiszta víz és fél adag kaja várja. Délután kevés napraforgó és elektrolitos víz. Kedden reggel bőséges kaja és vitamin az adgolásnak megfelelően.

Szerdán haza jönnek akkor fél adg kaja  és tiszta víz. Csütőrtök sok kaja  délután. Péntek reggel is. Innen semmi kaj és tiszta víz. Tricho ellen egyéni kezelés mindnek holnaptól.

Amelyik szerdán későn jön az megy a csapatba. aki meg élben az a jövő héten!!!!

Is ezt a forgatást csinálod. Számolj be emailba...

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 17:35:12 2090

Ásvianyag utánpótlással , vitaminokkal és takarmányozással meg lehet oldani. Kevés kaja de jóminőségű legyen.

A hozzászólás:
pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 16:13:09 2089

Szerdán viszont újabb út lesz egyesületen belül 140 km-ről .1 hét múlva pedig már élesbe megy 180 km-ről .Elég zsúfolt a programjuk ,de legalább kihullik a szemét.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 15:14:25 2088

Akkor rendben a dolog. Aki nem húz az nem eszik. Ez a kötelező minimum!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!