Keresés

Részletes keresés

pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 16:13:09 2089

Szerdán viszont újabb út lesz egyesületen belül 140 km-ről .1 hét múlva pedig már élesbe megy 180 km-ről .Elég zsúfolt a programjuk ,de legalább kihullik a szemét.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 15:14:25 2088

Akkor rendben a dolog. Aki nem húz az nem eszik. Ez a kötelező minimum!

Előzmény:
pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 14:43:11 2087

Körülbelül igen.Nem én vittem egyesületen belül kamionnal történt a szálítás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!