|
|
|
|
 |
pyrogalamb
2012-08-19 16:13:09
|
2089
|
Szerdán viszont újabb út lesz egyesületen belül 140 km-ről .1 hét múlva pedig már élesbe megy 180 km-ről .Elég zsúfolt a programjuk ,de legalább kihullik a szemét. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-19 15:14:25
|
2088
|
Akkor rendben a dolog. Aki nem húz az nem eszik. Ez a kötelező minimum! |
|
Előzmény:
 |
pyrogalamb
2012-08-19 14:43:11
|
2087
|
Körülbelül igen.Nem én vittem egyesületen belül kamionnal történt a szálítás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|