Keresés

Részletes keresés

pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 14:43:11 2087

Körülbelül igen.Nem én vittem egyesületen belül kamionnal történt a szálítás.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 14:37:02 2086

Menjenek! Majd ha hazajöttek akkor készísd őket rendesen. Elektrolit, vértisztítás és tricho ellen. Nézd át hoztak -e élősködőt. csepegtess ellene.

 

Mezőkövesd az sac 120km? Te vitted?

Előzmény:
pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 14:30:05 2085

Egyesületi tréning út volt Mezőkövesdről ,elég jól jöttek .Holnap reggel 8-9 körül engednék ki őket 100 km-ről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!