|
|
|
|
 |
pyrogalamb
2012-08-19 14:43:11
|
2087
|
Körülbelül igen.Nem én vittem egyesületen belül kamionnal történt a szálítás. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-19 14:37:02
|
2086
|
Menjenek! Majd ha hazajöttek akkor készísd őket rendesen. Elektrolit, vértisztítás és tricho ellen. Nézd át hoztak -e élősködőt. csepegtess ellene.
Mezőkövesd az sac 120km? Te vitted? |
|
Előzmény:
 |
pyrogalamb
2012-08-19 14:30:05
|
2085
|
Egyesületi tréning út volt Mezőkövesdről ,elég jól jöttek .Holnap reggel 8-9 körül engednék ki őket 100 km-ről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|