Keresés

Részletes keresés

pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 14:30:05 2085

Egyesületi tréning út volt Mezőkövesdről ,elég jól jöttek .Holnap reggel 8-9 körül engednék ki őket 100 km-ről.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 13:46:11 2084

Honnan hová! Elméletileg igen! De az időjárást megnézve ... NEM! 

 

Verseny volt? Mikor és hogy jöttek? Milyen távra mikor vinnéd(hajnalban)?

Előzmény:
pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 12:28:56 2083

Üdv

A ma reggel megjött fiatalok mehetnek holnap hosszabb magán tréningre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!