|
|
|
|
 |
tyúkanyó49
2012-08-22 20:51:14
|
2123
|
Köszönöm szépen,olvasgatom. |
|
 |
pyrogalamb
2012-08-19 12:28:56
|
2083
|
Üdv
A ma reggel megjött fiatalok mehetnek holnap hosszabb magán tréningre? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
tyúkanyó49
2012-08-13 18:28:37
|
2052
|
Szia!
Tudod mindezt nem hiszem hogy megtudom venni a galamboknak,mivel minimálbérért egyedüliként dolgozom a családban.Éppen ezért is csak ilyen kevés galambbal indulok,és ezt nem is akarom túllépni.Nem akarok én bajnok lenni,de még az se keserít el túlságosan ha nem jól szerepelnek a galambjaim.A kaját még megpróbáltam a leírtak alapján adni,a kötelező oltáson is túl vannak.Sajnos az is lehet hogy az első útról se én várom őket haza hanem a kisfiam,mivel minden másnap egésznapozok.Az én tudatomban még csak így jegyződött be:postagalamb...a verseny szó nélkül.
Ha túlságosan elveszik a kedvem ettől hogy ezt így nem lehet,akkor is lesznek galambjaim mert a vér kötelez.És akkor lehet egyéni, magányos farkas leszek,aki nem küldi a galambjait a posgagalambász gyűjtőkocsiban.Van egy jó barátom aki kamionozik és ha szépen kérem, ott és akkor engedi őket fel ahol én akarom.
Legfeljebb soha nem lesz se oklevele se serlegjei a galambjaimnak..

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|