Keresés

Részletes keresés

tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-22 20:51:14 2123

Köszönöm szépen,olvasgatom.

pyrogalamb Creative Commons License 2012-08-19 12:28:56 2083

Üdv

A ma reggel megjött fiatalok mehetnek holnap hosszabb magán tréningre?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-19 11:39:44 2082

 

 

tyúkanyó49

 

Itt nézelődhetsz és olvasgathatsz!attila 002 - 2041SKT képe az Indafotón 1-29-ig olvasgatni való!

Előzmény:
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012-08-13 18:28:37 2052

Szia!

Tudod mindezt nem hiszem hogy megtudom venni a galamboknak,mivel minimálbérért egyedüliként dolgozom a családban.Éppen ezért is csak ilyen kevés galambbal indulok,és ezt nem is akarom túllépni.Nem akarok én bajnok lenni,de még az se keserít el túlságosan ha nem jól szerepelnek a galambjaim.A kaját még megpróbáltam a leírtak alapján adni,a kötelező oltáson is túl vannak.Sajnos az is lehet hogy az első útról se én várom őket haza hanem a kisfiam,mivel minden másnap egésznapozok.Az én tudatomban még csak így jegyződött be:postagalamb...a verseny szó nélkül.

Ha túlságosan elveszik a kedvem ettől hogy ezt így nem lehet,akkor is lesznek galambjaim mert a vér kötelez.És akkor lehet egyéni, magányos farkas leszek,aki nem küldi a galambjait a posgagalambász gyűjtőkocsiban.Van egy jó barátom aki kamionozik és ha szépen kérem, ott és akkor engedi őket fel ahol én akarom.

Legfeljebb soha nem lesz se oklevele se serlegjei a galambjaimnak..

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!