Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2012-08-18 20:38:47 1565

Most látom, már majdnem 3 hónapja is van már.... Kifejezetten jó állapotban van a cserépkályha.

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-08-18 20:36:52 1564

Nálam van a cserépkályha, én hoztam el már több mint egy hónapja.

Előzmény:
Attila19861123 Creative Commons License 2012-08-17 16:48:08 1563

Tisztelt bohóc!!

Meg van még esetleg önnek ez a cserépkályha?!?!

Ha igen akkor kérem jelezze felém!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!