|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2012-08-18 20:36:52
|
1564
|
Nálam van a cserépkályha, én hoztam el már több mint egy hónapja. |
|
A hozzászólás:
 |
Attila19861123
2012-08-17 16:48:08
|
1563
|
Tisztelt bohóc!!
Meg van még esetleg önnek ez a cserépkályha?!?!
Ha igen akkor kérem jelezze felém! |
|
Előzmény:
 |
Bohóóóc
2012-05-30 18:11:26
|
1537
|
Üdv
A képen látható kályha olcsóér elvihető. Az udvaron van konténer, a kályha az elsőn található. 12dik kerület János kórház mögött.   
Ha nem kell senkinek pénteken megy a konténerbe. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|