Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-16 12:17:29 2081

Neeeem bonyolult. De nem igen tudsz venni olyan galambot amivel kevés a baj mert azt drágának fogod tartani...

Az oltóanyag meg nem érdekes...Beteg a galamb majd ráoltasz legyengített vírust tartalmazó anyaggal,  és az immunrendszer meg csak néz mint én tegnap a válogatott meccsén!! :D

 

Vettem a nejemnek mikor 2x vetélt kingeket csokiszínűt meg texánt vagy 20-30db-ot.És biz mind a tiz? king elpusztult olyan dögösek voltak. A csipaszról vettem le és nálam 2 hónap után nyek...Texánokat 3 év után tudtam kőltésre bírni pedig...

 

És akkor épp ment a szekér rendesen...

 

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-16 12:03:12 2080

Oltás: kombinált 4 vagy 5 féle baj ellen, nem én oltottam, csak vittem őket egy postagalambászhoz.

 

Minden galambomat Monoron vettem, 4ből csak 1 volt beteg. :) Vagy nem tudom...  lehet hogy mind hordozza, sejtelmem sincs. Bonyolult dolgok ezek...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-16 11:54:10 2079

Hívatásos sopánkodóként leszel a topicból kitíltva! :DD

 

A fertőzést a Monoron vett galambodtól kapták el. Pedig hányszor írtam, hogy ne menj Monorra!

Ha talász egy ötezrest akkor azt fagyizd el, menj a napra, sétálj és ha nem gyógyult a depreszivitásod akkor felvonatozok a museumba a gyerökkel és elmondom nekd a frankót! :DDDDD

 

Gyöngyösön a Mátramúzeumban voltunk és igencsak...Fotók a fész -en.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!