|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-16 12:17:29
|
2081
|
Neeeem bonyolult. De nem igen tudsz venni olyan galambot amivel kevés a baj mert azt drágának fogod tartani...
Az oltóanyag meg nem érdekes...Beteg a galamb majd ráoltasz legyengített vírust tartalmazó anyaggal, és az immunrendszer meg csak néz mint én tegnap a válogatott meccsén!! :D
Vettem a nejemnek mikor 2x vetélt kingeket csokiszínűt meg texánt vagy 20-30db-ot.És biz mind a tiz? king elpusztult olyan dögösek voltak. A csipaszról vettem le és nálam 2 hónap után nyek...Texánokat 3 év után tudtam kőltésre bírni pedig...
És akkor épp ment a szekér rendesen...
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-16 12:03:12
|
2080
|
Oltás: kombinált 4 vagy 5 féle baj ellen, nem én oltottam, csak vittem őket egy postagalambászhoz.
Minden galambomat Monoron vettem, 4ből csak 1 volt beteg. :) Vagy nem tudom... lehet hogy mind hordozza, sejtelmem sincs. Bonyolult dolgok ezek... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-16 11:54:10
|
2079
|
Hívatásos sopánkodóként leszel a topicból kitíltva! :DD
A fertőzést a Monoron vett galambodtól kapták el. Pedig hányszor írtam, hogy ne menj Monorra!
Ha talász egy ötezrest akkor azt fagyizd el, menj a napra, sétálj és ha nem gyógyult a depreszivitásod akkor felvonatozok a museumba a gyerökkel és elmondom nekd a frankót! :DDDDD
Gyöngyösön a Mátramúzeumban voltunk és igencsak...Fotók a fész -en. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|