Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-08-16 12:03:12 2080

Oltás: kombinált 4 vagy 5 féle baj ellen, nem én oltottam, csak vittem őket egy postagalambászhoz.

 

Minden galambomat Monoron vettem, 4ből csak 1 volt beteg. :) Vagy nem tudom...  lehet hogy mind hordozza, sejtelmem sincs. Bonyolult dolgok ezek...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-16 11:54:10 2079

Hívatásos sopánkodóként leszel a topicból kitíltva! :DD

 

A fertőzést a Monoron vett galambodtól kapták el. Pedig hányszor írtam, hogy ne menj Monorra!

Ha talász egy ötezrest akkor azt fagyizd el, menj a napra, sétálj és ha nem gyógyult a depreszivitásod akkor felvonatozok a museumba a gyerökkel és elmondom nekd a frankót! :DDDDD

 

Gyöngyösön a Mátramúzeumban voltunk és igencsak...Fotók a fész -en.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-08-16 11:34:14 2077

Ok. Hát, mivel nem kijárósak így tényleg a "levegőből" kapták el :)

így, ahogy írod: "vagy a kaki a tetőn landól az megszárad a szél szárnyra kapja..."

 

Ha ma hazafelé véletlenül találok az utcán egy ötezrest akkor fogok beküldeni kakimintát...  addig pedig bízom abban, hogy a többiekre hatott a védőoltás és nem kapják el.

 

Most a tyúkok mellett vannak elszállásolva anyuéknál, akkor esélyes, hogy a tyíúkok is mind megbetegszenek és egyik se fog tojást tojni? .......... csak azt ne... akkor örökre ki lesznek tiltva a galambok az udvarból... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!