|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-08-16 12:03:12
|
2080
|
Oltás: kombinált 4 vagy 5 féle baj ellen, nem én oltottam, csak vittem őket egy postagalambászhoz.
Minden galambomat Monoron vettem, 4ből csak 1 volt beteg. :) Vagy nem tudom... lehet hogy mind hordozza, sejtelmem sincs. Bonyolult dolgok ezek... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-08-16 11:54:10
|
2079
|
Hívatásos sopánkodóként leszel a topicból kitíltva! :DD
A fertőzést a Monoron vett galambodtól kapták el. Pedig hányszor írtam, hogy ne menj Monorra!
Ha talász egy ötezrest akkor azt fagyizd el, menj a napra, sétálj és ha nem gyógyult a depreszivitásod akkor felvonatozok a museumba a gyerökkel és elmondom nekd a frankót! :DDDDD
Gyöngyösön a Mátramúzeumban voltunk és igencsak...Fotók a fész -en. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-08-16 11:34:14
|
2077
|
Ok. Hát, mivel nem kijárósak így tényleg a "levegőből" kapták el :)
így, ahogy írod: "vagy a kaki a tetőn landól az megszárad a szél szárnyra kapja..."
Ha ma hazafelé véletlenül találok az utcán egy ötezrest akkor fogok beküldeni kakimintát... addig pedig bízom abban, hogy a többiekre hatott a védőoltás és nem kapják el.
Most a tyúkok mellett vannak elszállásolva anyuéknál, akkor esélyes, hogy a tyíúkok is mind megbetegszenek és egyik se fog tojást tojni? .......... csak azt ne... akkor örökre ki lesznek tiltva a galambok az udvarból... :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|