|
|
|
|
 |
BioDroid
2012-08-14 22:51:26
|
637
|
Tök jó lett! Kérlek segíts egy kics magyarázattal nekem. Ha állványról stacking sinen fotózik ilyet valaki, azt értem, de kézdől hogyan tudsz tized milimétereket előrébb, hátrébb fókuszálni? Ha nem csak előre hátra mozdulsz egy kicsit, hanem le-fel irányba, akkor azt is össze tudja illeszteni a szoftver? Expó sorozat van a vázamon, hogy gyorsan lőjjek el mondjuk 20-25 képet, de azok azonos fókusszal lesznek exponálva, csak a záridő változik, mert ugye az HDR képekhez van. Kézből focus stacking hogyan megy?
Köszi a választ előre is! |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2012-08-14 21:25:02
|
636
|
Négyfoltos hangyaleső (Distoleon tetragrammicus). Sikerült meglesnem. :)
Napfénynél 12 expo. CZM-ben összerakva.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|