|
|
|
|
 |
elemes2
2012-08-14 13:20:57
|
1193
|
lakásból kiszökik. megölni nem akarjuk (a gázolás baleset volt), azóta kapott egy nyakörvet csengővel (azóta halljuk, merre jár :) a felnőtt madarakat ez megvédi, de a gyíkok szerintem süketek. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2012-08-14 00:32:34
|
1191
|
Befogás, vagy a kajája preparálása a legkülönfélébb módokon? |
|
Előzmény:
 |
elemes2
2012-08-13 07:34:07
|
1187
|
egyszer már majdnem sikerült (gyermekeim anja átment rajta az autóval), de megúszta egy medencetöréssel és pár hétre rá ugyanúgy vadászott, mint addig. környékbeli kutyák nincsenek szabadra eresztve. más módszert meg nem tudok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|