|
|
|
|
 |
attiladiver
2012-10-08 09:47:44
|
376
|
Tisztelt Cím!
Érdekelnének konkrétumok a cicákkal kapcsolatban, kérem az attiladiver@hotmail.com címre válaszoljon.
Köszönettel: Böröcz Attila |
|
 |
Thisa
2012-09-02 22:43:27
|
373
|
Szia! Érdeklődni szeretnék a cicák felől,hogy megvannak-e még? Valamiért nem tudok emailt küldeni Neked,de jó lenne,ha írnál nekem a következő címre: krissza2@freemail.hu. Köszönöm!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Szilvi68
2012-08-13 10:08:49
|
372
|
Sziasztok!
Remélem nem lesz belőle bajom, ha itt ezen a fórumon ajánlok eladásra (nagyon kedvező áron) két maine coon kisfiút.
Van egy vörös cirmos és egy ezüst cirmos. Most 3 hónaposak, be vannak oltva, tehát bármikor elvihetők. A szülők is nálam vannak, ha valakit érdekel szívesen küldök képet a kicsikről is és a szülőkről is. Elég béna vagyok és ide nem tudok feltölteni, mert kicsinyíteni kéne.
Minden cicám szűrve van betegségekre, mindegyik törzskönyves, és kiállítási eredményekkel rendelkezik, de ez ne rettentsen el senkit, mert nem adom őket horros áron. A lényeg ,hogy szerető, jó helyre kerüljenek.
Lehet őket törzskönyveztetni is, ha valaki ragaszkodik hozzá. Ha emailben megkerestek akkor szívesen adok minden infót!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|