|
|
|
|
 |
T. Thick
2012-08-14 00:32:34
|
1191
|
Befogás, vagy a kajája preparálása a legkülönfélébb módokon? |
|
A hozzászólás:
 |
elemes2
2012-08-13 07:34:07
|
1187
|
egyszer már majdnem sikerült (gyermekeim anja átment rajta az autóval), de megúszta egy medencetöréssel és pár hétre rá ugyanúgy vadászott, mint addig. környékbeli kutyák nincsenek szabadra eresztve. más módszert meg nem tudok. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2012-08-13 00:54:07
|
1184
|
Esetleg meg kellene fékezni azt a macskát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|