|
|
|
|
 |
elemes2
2012-08-13 07:34:07
|
1187
|
egyszer már majdnem sikerült (gyermekeim anja átment rajta az autóval), de megúszta egy medencetöréssel és pár hétre rá ugyanúgy vadászott, mint addig. környékbeli kutyák nincsenek szabadra eresztve. más módszert meg nem tudok. |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2012-08-13 00:54:07
|
1184
|
Esetleg meg kellene fékezni azt a macskát. |
|
Előzmény:
 |
elemes2
2012-07-27 11:24:05
|
1172
|
igen, arra gondoltam.
kertes házban lakom, mindig voltak gyíkjaink a ház körül, kicsi barnák, amik varázslatosan szaladnak a függőleges falon, és nagy neonzöldek... aztán a legújabb macskánk kiirtotta őket, és már a rigók is fogynak... :-((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|