|
|
|
|
 |
vé_gyé
2012-10-17 10:10:38
|
4186
|
Üdv
Pneumatikust láttam már képen, szerintem ha kell annak a csövét simán meg lehet toldani és szükségmegoldásnak az is megfelel. |
|
A hozzászólás:
 |
spiroa
2012-08-12 11:58:21
|
4182
|
Tisztelt "közösség" van- e valakinek tudomása arról hogy létezik- e valahol valamilyen formában S-7000 hez elektromos távkioldó , infra , rádiós , vagy bármilyen távvezérlési forma, lehetőség kb 10m ről való fotózásra ötleteket ,segítséget tanácsokat megköszönném |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|