|
|
|
|
 |
Tibbe
2012-08-17 18:40:36
|
432
|
Már gazdisak a cicák, nem aktuális. |
|
 |
Tibbe
2012-08-11 21:04:57
|
429
|
aktuális! |
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2012-08-10 21:08:55
|
428
|
Gyönyörűséges kis fekete cica. A falatokat rögtön illedelmesen megköszöni egy kis bújással és dorombolással. Nagyon kíváncsi és kedves és az emberekhez rögtön odamegy. Szinte kicsit "kutyás" a viselkedése. Befogadod?
  
Nagyon különleges hamvas szürke színe van, csak halványan cirmos. Nem ideges, nem ugri bugri, nyugis, a kutyákkal rögtön összebarátkozott, sokat fekszik, de rögtön odajön, ha embert lát. Ja, és szöcskét is tud fogni! Befogadod?
   
Érdeklődni:0630 212 5652, magikatanyaja15@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|