Keresés

Részletes keresés

Lora1213 Creative Commons License 2012-08-07 06:54:39 427

Lehet hogy csak meglépett otthonról. Nem tennél ki néhány plakátot a környéken?

A hozzászólás:
mentholx Creative Commons License 2012-08-07 03:51:26 426


Bűbájos, gyönyörű mentett fiatal kandúrka keresi szerető gazdiját!

A képen látható max. 1 éves tüneményt 2012.08.06-án a lakótelepemről mentettem. Sajnos minden jel arra utal, hogy gazdás cica volt, akit elhagytak, de inkább: kidobtak. Egy tapodtat nem mozdult egy bizonyos helyről, arról a helyről, ahol valószínűleg "ott felejtették". Jól ápolt, és nagyon jól nevelt, kedves, szociális cica - biztos, hogy nem az utca neveltje. Az égvilágon semmi rossz tulajdonsága nincs, igazi álom-macska. Nagyon kedves, dörmögő, mély kandúr hangon dorombol, bújik. Amint közel hajolok hozzá, fölkel és az orrát az orromhoz dörgöli. Az emberekbe vetett bizalma töretlen, pedig sok hányattatás érhette. Nagyon nyugodt, csöndes, problémamentes, és végtelenül hálás a törődésért. Bent van tartva, szobatiszta. Ivartalanítva, oltva, parazitamentesítve, chipezve adom át szerető leendő örökbefogadó gazdijának, aki boldog életet biztosít ennek a jobb sorsra érdemes gyönyörű és végtelenül kedves kandúrkának.


Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com (Budapest).
- Macskamentő magánszemély -

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!