|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Aquarell
2012-08-06 16:44:35
|
1944
|
A Thai cica egyáltalán nem házimacska formájú... sokkal nyúlánkabb, a fejformája is hosszabb, a fülei is nagyobbak. Még akkor is másképp néz ki, mint egy házimacska, ha agyon van hízlalva. |
|
Előzmény:
 |
Baast
2010-04-19 16:38:50
|
1921
|
Nem,persze,hogy nincs jelentősége,csak érdekelt miből lehetett mixelve:-) Ahogy a thai tipusú cicákat nézem,ők teljesen házi cica formának tűnnek nekem úgy formailag,és ez a cica meg nyúlánkabb,szikárabb,ezért gondoltam,hogy mégis inkább a orientális lehet benne,vagy ha úgy helyesebb a modern sziámi.És úgy vettem észre a sziámik között is legyen bármelyik típusú elég nagy a a külső eltérések. Úgy értettem azt,hogy finomított,hogy talán egy modern sziámi keveréke,csak mivel keverék ezért gondoltam,hogy lágyabbak lettek a vonásai. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|