|
|
|
|
 |
T. Thick
2012-08-13 00:53:25
|
1183
|
A vízisikló is kígyó.
Magyarországon csak két mérgeskígyó-faj él, a keresztes és a parlagi vipera. Mindkettő kipusztulófélben lévő, szigorúan védett állat. |
|
A hozzászólás:
 |
vé_gyé
2012-07-30 17:50:04
|
1173
|
Sziasztok
Meg tudja valaki mondani erről a fotóról mi ez az " izé" ? :)
Udvaron találtam, vizisikló lenne vagy kigyó?
Mikor fotóztam méltalankodott, felfujtata " pofazacskóját" :) és fujtatott
Ugye nem baj hogy békén hagytam nem valami mérgeskigyó őkelme?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|