Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2012-08-13 00:54:07 1184

Esetleg meg kellene fékezni azt a macskát.

A hozzászólás:
elemes2 Creative Commons License 2012-07-27 11:24:05 1172

igen, arra gondoltam.

 

kertes házban lakom, mindig voltak gyíkjaink a ház körül, kicsi barnák, amik varázslatosan szaladnak a függőleges falon, és nagy neonzöldek... aztán a legújabb macskánk kiirtotta őket, és már a rigók is fogynak... :-(((

Előzmény:
Kaileena Creative Commons License 2012-07-27 10:53:34 1171

a gabonasiklora gondolsz? Ot valahogy nem erzem teshezallonak tulsagosan (:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!