|
|
|
|
 |
elemes2
2012-07-27 11:24:05
|
1172
|
igen, arra gondoltam.
kertes házban lakom, mindig voltak gyíkjaink a ház körül, kicsi barnák, amik varázslatosan szaladnak a függőleges falon, és nagy neonzöldek... aztán a legújabb macskánk kiirtotta őket, és már a rigók is fogynak... :-((( |
|
A hozzászólás:
 |
Kaileena
2012-07-27 10:53:34
|
1171
|
a gabonasiklora gondolsz? Ot valahogy nem erzem teshezallonak tulsagosan (: |
|
Előzmény:
 |
elemes2
2012-07-27 10:46:54
|
1170
|
(1165)?
kicsit lejjebb még fénykép is van róla, nagyon mutatós! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|