Keresés

Részletes keresés

kisbergics Creative Commons License 2012-07-31 16:19:05 8221

Víz alatti tok nem lett, víz alatti fotó azonban mégis készült! Meg van új honlap is, nézzetek körül! (: www.kisbergics.hu

A hozzászólás:
kisbergics Creative Commons License 2012-07-26 01:42:11 8220

Beteszem ide is, hátha van valakinek a környéken:

Nikon D700-hoz szeretnék a hétvégére víz alatti tokot bérelni, mert amit rendeltem magamnak ebayről az félek nem érkezik meg időben.. Nem kell a legprofibbnak lennie, jó a "zacskós" változat is, csak használható és megbízható legyen. Ha van ilyened és tudnád nélkülözni a hétvégén, kérlek írj a balazs@kisbergics.hu címre, biztosan meg tudunk állapodni. Budapest-Pécs előnyben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!