|
|
|
|
 |
kisbergics
2012-07-31 16:19:05
|
8221
|
Víz alatti tok nem lett, víz alatti fotó azonban mégis készült! Meg van új honlap is, nézzetek körül! (: www.kisbergics.hu |
|
A hozzászólás:
 |
kisbergics
2012-07-26 01:42:11
|
8220
|
Beteszem ide is, hátha van valakinek a környéken:
Nikon D700-hoz szeretnék a hétvégére víz alatti tokot bérelni, mert amit rendeltem magamnak ebayről az félek nem érkezik meg időben.. Nem kell a legprofibbnak lennie, jó a "zacskós" változat is, csak használható és megbízható legyen. Ha van ilyened és tudnád nélkülözni a hétvégén, kérlek írj a balazs@kisbergics.hu címre, biztosan meg tudunk állapodni. Budapest-Pécs előnyben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|