Keresés

Részletes keresés

elemes2 Creative Commons License 2012-07-26 15:35:57 1168

pár éve egy ismerősöm már próbálkozott, de nem sikerült selyemhernyóra bukkannia. nem tudom, Alessandro Baricco híres könyve élettanilag mennyire korrekt, de aszerint a petékből áprilisban kelnek ki a hernyók és kb hat héten keresztül zabálják az eperfaleveleket, mielőtt bebábozódnak. A hatheti hernyólétet a wiki:Selyemlepke megerősítette, az áprilisról nem írt. közbevetőleg megjegyezném, hogy a selyemlepke se nem kétéltű se nem hüllő :-)

A hozzászólás:
hopi Creative Commons License 2012-07-25 17:23:47 1167

sziasztok! szeretnék selyemhernyót venni, 15-20 darabot etetni. légyszi írjon mélt aki tud segíteni. a mélem nyilvános

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!