|
|
|
|
 |
elemes2
2012-07-26 15:35:57
|
1168
|
pár éve egy ismerősöm már próbálkozott, de nem sikerült selyemhernyóra bukkannia. nem tudom, Alessandro Baricco híres könyve élettanilag mennyire korrekt, de aszerint a petékből áprilisban kelnek ki a hernyók és kb hat héten keresztül zabálják az eperfaleveleket, mielőtt bebábozódnak. A hatheti hernyólétet a wiki:Selyemlepke megerősítette, az áprilisról nem írt. közbevetőleg megjegyezném, hogy a selyemlepke se nem kétéltű se nem hüllő :-) |
|
A hozzászólás:
 |
hopi
2012-07-25 17:23:47
|
1167
|
sziasztok! szeretnék selyemhernyót venni, 15-20 darabot etetni. légyszi írjon mélt aki tud segíteni. a mélem nyilvános |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|