Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tellwili1946 Creative Commons License 2012-07-24 19:05:34 181

indafoto.hu/drgeszti oldalon az idei képek mind azzal készültek. EOS 60D-vel használom most, eredetileg egy 400D-hez vettem. Az utóbbin jobb.

Előzmény:
CyberCat Creative Commons License 2012-07-12 09:36:28 180

Tudsz mutatni 18-200-al készített képeket? Én is ezt néztem ki utazó objektívnek, amikor csak egy obit tudok / akarok cipelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!