|
|
|
|
 |
BioDroid
2012-07-23 11:13:06
|
611
|
Értem, köszi mindenkinek a válaszokat. KIcsit el vagyok tévedve ebben a topikban, mert ezt a technikát még nem próbáltam, csak makrózom, de a focus stacking is nagyon tetszik. Arra még nem válaszoltatok, hogy a képeken szereplő rovarok mind döglöttek? Egyik lábát odébb tenné expók közben, annyi lenne az egésznek. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Seth2
2012-07-23 10:55:28
|
610
|
Nekem Kirtapp és Andrea Hallgass felszerelése/fotói a mérvadóak. De én nem "engedek" a gép kis méreteiből. Mivel Canon-párti vagyok, egyelőre várok. Ha már a g1x nem hozta az elvárásaimat, várom a kielégítőbb folytatást. Vagy ha nem jön, akkor hátha a milc vonala lesz a megfelelő számomra. |
|
Előzmény:
 |
BioDroid
2012-07-23 09:52:36
|
607
|
Most egy 12+20+36mm-es közgyűrűsorral és egy megfordított 50mm-es obival makrózom. Hogyan érhetnél el nagyobb mértékű nagyítást, mit kéne változtatnom? Ezzel a felállással jelenleg olyan 3-4 cm a tárgytávolságom, amin csökkenteni tényleg nem lenne túl jó. Lehetséges ezt a 3-4cm-t megtartva nagyobb nagyítást elérni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|