Keresés

Részletes keresés

Seth2 Creative Commons License 2012-07-23 10:51:01 609

Örülök, ha tetszenek a fotóim. Köszönöm.

 

Nem akarom ismételni magam, 519-es hozzászólás.

 

 

sakac Creative Commons License 2012-07-23 06:04:16 604

Lehet azzal is de csinálhatod úgyis, hogy egy kihuzat egy 50-s vagy kisebb objektívvel.

A hozzászólás:
BioDroid Creative Commons License 2012-07-22 21:45:06 603

Arra, hogy dupla előtétet használsz és amiatt ilyen nagy a nagyítása. Én csak makrózom, egy fordított 50/f2-vel, plusz 3 darab közgyűrűvel. Nekem nem jött még össze ilyen mértékű nagyítás, de tetszik nagyon amiket fotózol. Rovarokat hogy tutod rávenni, hogy nem mozogjanak, mialatt a sok expó elkészül? Mind halott?

Előzmény:
Seth2 Creative Commons License 2012-07-16 00:15:07 588

Mire gondolsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!