|
|
|
|
 |
Seth2
2012-07-23 10:51:01
|
609
|
Örülök, ha tetszenek a fotóim. Köszönöm.
Nem akarom ismételni magam, 519-es hozzászólás.
|
|
 |
sakac
2012-07-23 06:04:16
|
604
|
Lehet azzal is de csinálhatod úgyis, hogy egy kihuzat egy 50-s vagy kisebb objektívvel. |
|
A hozzászólás:
 |
BioDroid
2012-07-22 21:45:06
|
603
|
Arra, hogy dupla előtétet használsz és amiatt ilyen nagy a nagyítása. Én csak makrózom, egy fordított 50/f2-vel, plusz 3 darab közgyűrűvel. Nekem nem jött még össze ilyen mértékű nagyítás, de tetszik nagyon amiket fotózol. Rovarokat hogy tutod rávenni, hogy nem mozogjanak, mialatt a sok expó elkészül? Mind halott? |
|
Előzmény:
 |
Seth2
2012-07-16 00:15:07
|
588
|
Mire gondolsz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|