Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mintAdarab Creative Commons License 2012-07-20 11:02:37 2969

Régi 20"körüli 1600x-as PVA-t szerintetek érdemes még venni, vagy azoknak nagyon ki van már a lelke?

Előzmény:
mintAdarab Creative Commons License 2012-07-18 23:29:15 2968

Köszi, igen, azokra emlékszem, csak gondoltam van más alternatíva is  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!